“Вчився у вівторок (13.11.2018) у Ольги Тютюн в kmbs як правильно конфліктувати в ситуації дисбалансу сил.
Звичайно, і книжки доводилось читати по темі (крайня “Результативний конфлікт”), і практикуватись в різних конфліктах – проте живе спілкування та свіжий погляд зі сторони були корисні.
Гарно було провести аудит своїх підходів до конфлікту (наприклад, стрибок одразу на стадію “привести всю підтримку” в грі-симуляції замість того, щоби спочатку чітко заявити про свої інтереси) та обдумати ще раз тезу, що емоції це данність, а ось їх вплив на нас в конфілікті – це розкіш.

Взагалі, ключову ідею, яку я виніс з майстер-класу легко сформулювати, проте важко втілити. В будь-якому конфлікті наш власний підхід має бути індивідуальним та відповідати тверезій оцінці супротивника та контексту ситуації взагалі. До кожного конфлікту – свій ключик.
І дивний особистий результат тесту на стиль в конфлікті. Кооперація, все як в більшості американських менеджерів. Думав, що буде щось більш українське, рідне – “або я, або вони”, “все або нічого”.

Дякую Ользі, з задоволенням буду застосовувати ідеї та техніки в повсякденному житті. Зараз ось піду правильно конфліктувати з приводу винесення сміття, миття посуду та прибирання вдома :).”

Запис у мережі Facebook на сторінці Yaroslav Hordiyevych.