Конфліктів у споживчій сфері уникнути неможливо. Зростає поінформованість споживачів про свої права і бажання захищати свою позицію. Однак, є перепони – бюрократія, час, недосконалість законодавства, відсутність напрацьованих практик.
Одним з альтернативних способів урегулювання спорів є медіація. За участі незалежної третьої сторони відбувається вирішення конфліктних ситуацій на етапі досудового розгляду.
Медіація широко застосовується в країнах з висококонкурентною економікою і починає завойовувати свої позиції в Україні. Відповідні пропозиції були висунуті медіаторською спільнотою і до проєкту Закону України «Про захист прав споживачів».
Отже, запрошуємо вас на онлайн-захід «Медіація в споживчих спорах: бути чи не бути?». Будуть обговорені перспективи урегулювання споживчих спорів за участю державних органів, громадських організацій, медіаторів, науковців та представників бізнес-спільноти.
Якщо Ви бажаєте взяти участь безпосередньо у дискусії, просимо зареєструватися за формою https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJmTPw4e1i6cBXFfXiWNheRe-sZbNh9MEnIv-EjQ3-OVTosA/viewform?usp=sf_link і Вам буде надіслане запрошення у ZOOM. Форма для реєстрації відкрита до 17:00, 8 липня 2020 року.
Хто? Організатори: Українська асоціація прямого продажу – DSA of Ukraine
та Commercial Mediation Group
Де? ZOOM та пряма трансляція на FB
Коли? Четвер, 9 липня, 12:00 – 14:00
До зустрічі!

Продовжуємо знайомити з нашими спікерами.

Ольга Тютюн – юрист, партнер
Commercial Mediation Group, Почесний член Національна асоціація медіаторів України, медіатор Центру медіації при Київській ТПП, Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації

 

Ольга відкриє дискусію про місце медіації та інших методів альтернативного вирішення спорів у законодавстві про захист прав споживачів та роль державних органів.