Запрошуємо підприємців на семінар “Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників, фахівців малого та середнього бізнесу (МСБ) на семінар «Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин». Захід буде проходити за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Завдання семінару: сприяти безпечному веденню господарської діяльності підприємствами малого та середнього бізнесу шляхом інформування їх представників щодо правового захисту при проведенні перевірок у контексті дотримання вимог трудового та податкового законодавства та зменшення ризиків від їх наслідків.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), акціонерами якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.

В рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати їх консалтингових послуг.

Семінар відбудеться – 29 травня 2019 р. – з 10-00 до 18-00 в залі Київської ТПП (8-й поверх) за адресою: вул. Б. Хмельницького, 55.

Участь у заході безкоштовна

Попередня реєстрація обов’язкова до 28.05.2019 по формі онлайн-реєстрації: https://form.jotformeu.com/91323592258359

Додаткова інформація за тел.: (044) 482-04-40, 482-39-87, e-mail: volkova@kcci.org.ua, а також на сайті ЦІПБ: http://www.bisc.org.ua/centers/kyiv

Ми у Facebook: https://www.facebook.com/BSCinKyiv/