Незважаючи на значну кількість реформ системи судочинства та виконавчої служби України, проведених за останні роки, бізнес досі чекає виконання судових рішень і шукає шляхи позасудового врегулювання конфліктів. Медіація, як альтернативний позасудовий спосіб вирішення конфліктів, вже понад 10 років доводить на практиці свою ефективність у найбільш розвинутих країнах світу, в тому числі, у США, Великобританії, Німеччині, Італії, Нідерландах і набуває все більшого поширення у бізнес-середовищі України.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Rödl&Partner та Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Медіація в бізнесі: як вирішити конфлікт, зберігши гроші, час і репутацію.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:
Керівники організацій, топ-менеджери, юристи компаній та всі зацікавлені в отриманні знань та навиків використання інструментів медіації у вирішенні спорів і конфліктів.

МОВА ЛЕКЦІЇ: російська

ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:
– Кому і для чого потрібна медіація? Особливості застосування медіації: внутрішній (внутрішньоорганізаційний) і зовнішній (комерційний) контексти.
– Секрети успіху медіації і відмінності від інших способів вирішення конфліктів.
– Чим медіація відрізняється від переговорів? Роль медіатора у вирішенні конфлікту.
-«Прийоми» ефективної медіації, які зберігають гроші, час і ділові відносини сторін конфлікту (робота з запитаннями, віддзеркалювання, рефреймінг, перефразування, тест на реальність).
– Які гарантії виконання рішення стороною конфлікту у медіації?
– Чи всі конфлікти може вирішити медіатор?

СПІКЕРИ:
Valeryia Drabinovich, старший юрист компанії Rödl&Partner, сертифікований медіатор Європейського союзу;

Галина Єрьоменко, керівник та викладач Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації, к.ю.н., медіатор, акредитований у CEDR (Великобританія).

ОСНОВНІ ПАРТНЕРИ: Rödl&Partner, Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у заході, будь ласка, пройдіть просту процедуру онлайн-реєстрації. Кількість місць обмежена.
Для працівників компаній-членів European Business Association безкоштовна.

Деталі та реєстрація за посиланням: https://goo.gl/5ePJwb, або у координатора програми:
development@eba.com.ua, +38 (044) 496 06 01