Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) в співпраці з Канадсько-українською торговою палатою, Київською торговопромисловою палатою, Комітетом жінок-підприємниць при Київській торговопромисловій палаті та Конференційною радою Канади запрошують Вас долучитися до безкоштовного бізнес-семінару на тему «Підтримка розвитку жіночого підприємства на прикладі Канади».

Дата проведення: 6 вересня 2019 р.

Час проведення: 15.00 – 17:30

Місце проведення: Київська торгово-промислова палата, вул. Б. Хмельницкого, 55, м. Київ

Спікерка: Елісон Кіркленд (Alison Kirkland), директорка Центру комунікацій та надання клієнтських послуг для жіночих підприємств провінції Манітоба (Канада)

Пані Кіркленд має багаторічний досвід розробки та впровадження інноваційних програм підтримки жіночого підприємництва. Кваліфікована менеджерка, спеціалістка у сфері бюджетування та пошуку нових бізнес можливостей для жіночих асоціацій (більше інформації за посиланням).

В ході семінару будуть розглянуті наступні запитання:

Жіноче підприємництво: кваліфікації та питання управління бізнесом, системні бар’єри для жіночого підприємництва, інформація та навчання для жіночих МСБ.
Організації та мережі, які надають підтримку приватним підприємствам МСБ на чолі з жінками на міжнародному рівні та всередині країни.
Кращі практики і фактори успіху бізнесів на чолі з жінками.
До участі у заході запрошуються члени Комітету жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті, власниці та топ-менеджерки жіночих бізнесів, представники та представниці громадського та державного секторів, бізнес-асоціацій та медіа.

Участь в семінарі безкоштовна.

Всіх бажаючих просимо зареєструватися до 18:00 4 вересня 2019 р. за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVMaTT3ywVAphdqlzagsy
Hk02rDnqKt8oN07LIHv-fN6bbAA/viewform

Звертаємо увагу, що кількість місць обмежена, тому участь можлива лише за умови підтвердження реєстрації.