ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ І КЕРІВНИКІВ  БІЗНЕСУ, ЮРИСТІВ, АДВОКАТІВ, МЕДІАТОРІВ!

 

27.06.18 р.    9.30-13.00                Київська ТПП вул. Б. Хмельницького,55, конференц-зала 8 п.

 

   БІЗНЕС ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ!  ЯКІ Є СПОСОБИ  ЗАХИСТИТИ ВАШ БІЗНЕС?

ПРИХОДЬТЕ  НА  КРУГЛИЙ СТІЛ, ОРГАНІЗОВАНИЙ

КИЇВСЬКОЮ ТПП,  CТОЛИЧНОЮ ЮСТИЦІЄЮ, ЮРИДИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ DICTUM

Сучасні питання для вирішення бізнес-середовищем:

▪ корпоративні конфлікти

▪ рейдерські захоплення

▪ протистояння незаконними діям силовиків

▪ недобросовісна конкуренція

▪ корпоративне шахрайство

З лютого місяця 2018 року було зупинено мораторій на проведення перевірок для значної кількості органів держаної влади. Вже за перший квартал Рада бізнес-омбудсмена оприлюднила статистику, щодо кількості скарг. За перший квартал надійшло 646 скарги, у порівнянні з минулим 2017 роком за аналогічний період – 264.

Питання захисту бізнесу не втрачають своєї актуальності. Так само, залишається і актуальним питання способів захисту бізнесу.

У 2017 році змінилася штатна чисельність суддів місцевих і апеляційних судів. Проте, незважаючи на зменшення штатної чисельності суддів, ще чимало посад залишаються вакантними. Тривалий час не вирішується питання щодо призначення нових суддів, обрання суддів на посади безстроково та переведення суддів. Є окремі суди в яких немає жодного судді, які мають право здійснювати правосуддя.

Які мають застосовуватись способи захисту для бізнесу?

На це питання будемо відповідати під час дискусійної панелі «Альтернативні методи захисту бізнесу». Учасникам заходу пропонується чай, кава, рекламні матеріали та електронні версії доповідей спікерів

РЕЄСТРАЦІЯ  НА ЗАХІД:   https://goo.gl/forms/HeHgGIYtQ2LEKnjs1

Контактні дані: (044) 482-04-38

 

 

Під час дискусійної панелі будуть сформовані наступні секції:

  1. МЕДІАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ – ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ

Модератор:  ЛЮДМИЛА СІЗІКОВА – перший віце-президент Київської торгово-промислової палати

Спікери:

ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК, засновник консалтингової компанії Getmanchuk Group, бізнес-консультант з питань управління, фасилітатор, медіатор, бізнес-психотерапевт   –  «Організаційна медіація – ефектнивний спосіб вирішення міжособистісних та кросс-функціональних конфліктів у компаніях»

ОЛЬГА ТЮТЮН, радник з митних та податкових питань Адвокатського об’єднання «ОФІЦІУМ», юрист, медіатор Центру Медіації КТПП, член Правління ГО «Національна асоціація медіаторів України»  –  «Застосування медіаційної компетенції у взаємодії з органами влади»

ОДЕГ ТРИБОЙ, бізнес медіатор Центру медіації КТПП, приватна юридична практика  – «Бізнес медіація у конфліктах корпоративних ієрархій»

МАРИНА САЄНКО , партнер ТОВ «Група медіаторів «Нове право» – «Про застосування медіації в корпоративних спорах»

ВАДИМ ЛАВРЕНЮК, засновник юридичної компанії «МЕДІАЦІЙНА ГРУПА»  –  «Конфіденційність – як одна з переваг медіації при вирішені конфліктів».

 

  1. АЛЬТЕРНАТИВНІ СПОСОБИ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ

Модератор

Віталій Сигидин – начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у місті Києві

Спікери:

Олена Сукманова, заступник Міністра юстиції України – «Антирейдерська комісія Мін‘юсту: як бізнесу захистити свої майнові права»

Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена«Інститут бізнес-омбудсмена на захисті інтересів бізнесу»

Куценко Станіслав – начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві – «Основна проблематика захисту бізнесу в столиці»

Борислав Береза, Народний депутат Верховної Ради України, заступник голови комітету з питань запобігання і протидії корупції, засновник громадської організації «Рішучі Громадяни» – «Участь народного депутата в захисті бізнесу»

Євген Калінін – керівник юридичної служби народного депутата ВРУ Борислава Берези, експерт Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, радник ЮФ PRIMELEX, співзасновник громадської організації «Рішучі Громадяни» – «Участь народного депутата в захисті бізнесу»

 

  1. ПРЕВЕНТИВНІ СПОСОБИ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ – ДОСВІД ПРОВІДНІХ АДВОКАТІВ ТА ЮРИСТІВ

Модератор:

Світлана Мороз – адвокат, к.ю.н., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum

Спікери:

Ірина Бондаренко, керівник практики Development Юридичної компанії Dictum – «Захист комерційної інформації на підприємстві»

Євген Мірошников, адвокаткерівник практики безпеки бізнесу та кримінально-правового захисту Юридичної компанії Dictum – «Превентивні заходи захисту бізнесу від силових захоплень»

Іван Ступак, депутат Київської обласної ради, засновник і керівник компанії Security Agency 1901 – «Безпечне спілкування з правоохоронними органами»