03.04.2019 в Київській ТПП в рамках  Програми Агентства США з міжнародного розвиту (USAID) – Проект  реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» –  було проведено зустріч з міжнародними експертами.

Після зустрічі, Учасник  Проекту «Нове правосуддя», міжнародний експерт зі США пан Френк Лейні (Frank С. Laney) люб’язно надав Центру медіації КТПП  свої матеріали,  статті  про медіацію, як ABC, та про свій величезний досвід  практичного застосування медіації.

Френк К. Лейні працює окружним медіатором Апеляційного суду США для четвертого округу протягом 21 року, провів більш як  4000 успішних медіацій. Він також є ад’юнкт-професором в Школі права університету Кемпбелл, колишнім головою Відділення по вирішенню суперечок Асоціації адвокатів Північної Кароліни, в силу займаної посади входить до Комісії Північної Кароліни з вирішення спорів. Нагороджений Премією миру Комісії з вирішення спорів. Щорічно викладає медіацію в Білорусі.

Отже, починаємо цикл статей пана Френка К. Лейні  на офіційному веб_сайті Центру медіації КТПП . http://mediation-center.org.ua/

МЕДІАЦІІЯ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ!