Бізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!

Рішенням Президії КТПП № 1(5) від 27.02.18 до Реєстру медіаторів КТПП   зараховано   3 нових  фахівців. Це: 

ЗУБАЧОВА Анна Володимирівна –  Засновник і Голова Правління ГО “Ліга Медіаторів України”, Координатор волонтерського проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва

 

РЕПІНА Юлія Геннадіївна  – Співзасновниця ГО  «Ліга Медіаторів України». Координатор волонтерського проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва Власниця консультаційного бізнесу в галузі врегулювання конфліктів. Має успішний досвід роботи, як у судочинній системі так і в міжнародних юридичних компаніях (Asters, Astapov Lawyers EnGarde Attorneys in Law, Integrites, LC Prove Group).

РОМАНЬ Наталія  Вікторівна  – Комерційний та сімейний медіатор, акредитований у CEDR (Британський Центр ефективного вирішення спорів),  сертифікований бізнес-тренер, коуч, коуч команди, фасилітатор, психотерапевт, політконсультант

 Вітаємо з зарахування у Реєстр та сподіваємось на   плідну співпрацю!

В Україні є  вже  150  спеціалістів в галузі бізнес-медіації, які  отримали ексклюзивну  спеціальну  підготовку за європейським  стандартом по Програмі бізнес-Академії м. Вестергам  та отримали міжнародно визнаний  Сертифікат Академії м. Вестергам ТПП Мюнхену і Верхньої Баварії (Німеччина).

Це стало можливим завдяки Українсько-німецькому Проекту між Асоціацією торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Торгово-промисловою палатою України и 4-ма регіональними ТПП  (Керівник Проекту – Фолькер Штьоцнер).

Бізнес-медіатори, які за Рішенням Президії КТПП від 287.02.18  року включені до Реєстру медіаторів, є спеціалістами найвищого рівня,  вони здобували освіту у вишах України і за кордоном, неодноразово підвищували свої фахові знання, проходили тренінги для отримання або розширення своїх компетенцій, мають досвід роботи в державних і комунальних підприємствах, у міжнародних  та українських компаніях,  власному бізнесі, тощо.

Наразі Реєстр медіаторів  Київської ТПП  налічує 22 особи  і може запропонувати    сервісну послугу у  посередництві шляхом застосування процедури медіації практично у будь-якій галузі права і правовідносин.